Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu "Pejzaż leśny" i "Limeryk o lesie"
Rozstrzygnięcie konkursu "Pejzaż leśny" i "Limeryk o lesie"
We wtorek 19 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursów organizowanych przez Nadleśnictwo Siedlce.
Konkurs plastyczny "Pejzaż leśny" skierowany był do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz osób uczęszczjących do ośrodków specjalnych w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Siedlce.
W dniu 30 maja 2018 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie:
- Ireneusz Parzyszek - przedstawiciel Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
- Jerzy Osiak - Nadleśniczy
- Michał Dziedzic – Zastępca Nadleśniczego
- Regina Klimaszewska - Specjalista Służby Leśnej
I miejsce – Marta Księżopolska, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Siedlcach
II miejsce – Jakub Lipiński, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Siedlcach
III miejsce – Zosia Szczepańska, Miejskie Przedszkole nr 20 w Siedlcach
Wyróżnienie – Anastazja Noszczak, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach - Oddział Przedszkolny
Wyróżnienie – Nataniel Kukawski, Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
Wyróżnienie – Lena Ciołek, Szkoła Podstawowa w Krześlinie – Oddział Przedszkolny
Wyróżnienie – Zuzanna Kaniewska, Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
Wyróżnienie – Nikola Gil, Publiczne Przedszkole w Żelkowie Kolonii
Wyróżnienie – Alicja Saks, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka” w Siedlcach
Wyróżnienie – Jakub Wiśniewski, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Siedlcach
W kategorii 5 – 6 latków przyznano następujące nagrody:
I miejsce – Nina Rutka, Publiczne Przedszkole w Wodyniach
II miejsce – Amelia Kulik, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach
III miejsce – Martyna Laprus, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Siedlcach
Wyróżnienie – Staś Tokajuk, Niepubliczne Przedszkole „Żółty Latawiec”
Wyróżnienie – Alicja Sosnowska, Szkoła Podstawowa w Krześlinie
Wyróżnienie – Julia Wysocka, Szkoła Podstawowa w Krześlinie
Wyróżnienie – Natalia Bulik, Publiczne Przedszkole w Wodyniach
Wyróżnienie – Mateusz Gajewski, Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Siedlcach
Wyróżnienie – Anna Olszewska, Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
Wyróżnienie – Klara Malczuk, Miejskie Przedszkole nr 25 w Siedlcach
Wyróżnienie – Roksana Einfocht, Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach
W kategorii klas I - III wpłynęły przyznano następujące nagrody:
I miejsce – Maksymilian Reda, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
II miejsce – Zofia Gołąbek, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach
III miejsce – Martyna Gęsina, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
Wyróżnienie – Roksana Mrozowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
Wyróżnienie – Paweł Bogusz, Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale
Wyróżnienie – Oliwia Gałązka, Szkoła Podstawowa w Mokobodach
Wyróżnienie – Gabriel Jegliński, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach
Wyróżnienie – Weronika Tylus, Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach
Wyróżnienie – Zofia Piwowarczyk, Szkoła Podstawowa w Rudzie Wolińskiej
Wyróżnienie – Nadia Serementa, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach
Wyróżnienie – Aurelia Pisarska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
W kategorii klas IV - VI przyznano następujące nagrody:
I miejsce – Weronika Odrobińska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
II miejsce – Dominika Wakuła, Szkoła Podstawowa w Strzale
II miejsce – Ewelina Lewandowska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce – Nikola Czarnocka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
III miejsce – Marta Maliszewska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Siedlcach
Wyróżnienie – Aleksandra Tokarska, Szkoła Podstawowa w Nowych Iganiach
Wyróżnienie – Weronika Witkowska, Szkoła Podstawowa w Strzale
Wyróżnienie – Weronika Kuzak, Szkoła Podstawowa w Grębkowie
Wyróżnienie – Mikołaj Mościcki, Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
Wyróżnienie – Patrycja Kiełczykowska, Szkoła Podstawowa w Skórcu
Wyróżnienie – Róża Malinowska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
W kategorii klas VII i gimnazjum przyznano następujące nagrody:
I miejsce – Ida Jastrzębska-Pypowska, Szkoła Podstawowa w Skórcu
II miejsce – Magdalena Romanowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
III miejsce – Marta Kiełczykowska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
III miejsce – Aleksandra Lipska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
Wyróżnienie – Emilia Chromińska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach
Wyróżnienie – Alicja Augustyniak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach
Wyróżnienie – Natalia Knop, Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
Wyróżnienie – Justyna Kozioł, Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
Wyróżnienie – Agnieszka Kulesz, Zespół Oświatowy w Strzale
Wyróżnienie – Kinga Redesiuk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
I miejsce – Dominika Kochan, IV Liceum Ogólnokształcące im. Żółkiewskiego w Siedlcach
II miejsce – Julia Sawicka, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie
III miejsce – Julita Sosnowska, IV Liceum Ogólnokształcące im. Żółkiewskiego w Siedlcach
III miejsce – Milena Bielińska, I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
Wyróżnienie – Julia Pasztor, I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
Wyróżnienie – Julia Bury, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie
W kategorii ośrodków specjalnych przyznano następujące nagrody:
I miejsce – Przemysław Czarnocki, Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcach,
II miejsce – Bartłomiej Ścisłowski, Niepubliczna Szkoła Integracyjna „Żółty Latawiec
III miejsce – Marlena Kempa, Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcach
Wyróżnienie – Dariusz Krasuski, Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcach
Wyróżnienie – Ilona Cicha, Środowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcach
Wyróżnienie – Jakub Szczepański, Niepubliczna Szkoła Integracyjna „Żółty Latawiec”
Wyróżnienie - Dawid Grajewski, Niepubliczna Szkoła Integracyjna „Żółty Latawiec”
Wyróżnienie – Julia Lewczuk, Szkoła Podstawowa w Krześlinie
Konkurs literacki "Limeryk o lesie" skierowany był do uczniów klas VII i gimnazjum, szkołł średnich, studentów i osób straszych.
W dniu 18 czerwca 2018 r. komisja w składzie:
- Edyta Biarda - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach
- Jerzy Osiak –Nadleśnictwo Siedlce
- Michał Dziedzic - Nadleśnictwo Siedlce
oceniła prace nadesłane na konkurs literacki „Limeryk o lesie”.
Przyznano następujące miejsca w 2 z 3 kategorii wiekowych:
Kategoria – uczniowie klas VII i gimnazjum :
I miejsce – Julia Parobczy, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach
II miejsce – Olga Roguska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grębkowie
Wyróżnienie – Karolina Mikołajuk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach
Kategoria – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
Wyróżnienie – Sonia Chudek, IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Żółkiewskiego w Siedlcach
Wyróżnienie – Weronika Jankowska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
Wszystkim osobom biorącym udział w konkursach serdecznie dziękujemy i niezależnie od wyniku - gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych edycjach, do udziału w których gorąco zachęcamy!